Tansu Poyraz

Tansu Poyraz

5/5
AnalyticaHouse Head Of Digital Marketing, 2+ yıl Trendyol’da Marketing Development; satış artırımı alanında sizleri doğru adım atmaya odaklı yönlendirebilirim.

Tansu Poyraz

İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisi mezunuyum.
2 yıl kadar Trendyol'da Marketing Development ekibinde markaların dijital marketing ve e-ticaret stratejilerini geliştirecek çalışmalarda bulundum. 3 yıl boyunca AnalyticaHouse'da ekibim ile birlikte 45+ markanın reklamlarının yönetilmesi ve online websitelerinin stratejilerinin geliştirilmesi noktasında destek oluyorum. Yaklaşık 1 yıl boyunca Google ile beraber markaların yurtdışına açılma süreçlerinde stratejilerinin belirlenmesi ve reklam operasyonlarının yürütülmesi projelerinde yer alıyorum. Aliexpress ile beraber son 6 ayda Türkiye'den Dünya'ya ürün satmak isteyen kobilere strateji noktasında destek oluyorum. Aliexpress'in Türkiye'deki sertifikalı eğitmenlerinden biriyim. Türkiye'de ve Dünya'da satışlarınızı artırmak için sorularınızı bekliyorum.

BANA NELER SORABİLİRSİNİZ?

 • DİJİTAL PAZARLAMA >
  • Online reklam kanallarında satışlarımı nasıl artırabilirim?
  • Google reklamlarını nasıl yönetebilirim?
  • Facebook & Instagram reklamlarımı nasıl yönetebilirim?
 • E-İHRACAT >
  • Aliexpress'te satış yapmak istiyorum, nasıl yapmalıyım?
  • Aliexpress'te satışlarımı nasıl artırabilirim?
  • Stratejimi nasıl belirlemeliyim?
  • Hangi ülkeden başlamalıyım?
  • Reklam maliyetlerim ne olur?
Görüşme öncesi sorularınızı sormak ve görüşme detayını konuşmak için ücretsiz mesajlaşabilirsiniz.
0 Kredi / MESAJ

Randevu Al

30 Dk Telefon Görüşmesi

120 120 Kredi
Süre 30 Dk.

Dijital Pazarlama

Online reklam kanallarında satışlarınızı nasıl arttıracağınızı planlayacağımız 60 dakikalık görüntülü görüşme paketi
450 450 Kredi
Süre 60 Dk.

Yorumlar

Verdiği önerileri Ali Express'te hemen uygulamaya başladık. Çok iyi katalizör oldu! Ali Express'te satış yapmayı planlıyorsanız Tansu hanımı kesinlikte tavsiye ederim.
1 Haziran 2020
Internetten satış yapmaya yeni başlıyoruz. Experlize'daki bir çok danışman ile görüştüm, Tansu hanım başlama noktaları ile ilgili çok iyi bilgiler verdi. Teşekkürler. 2. görüşmeyi bir sonraki adımlar için yapacağız.
31 Mayıs 2020
Tansu hanım ile 2. görüşmemizi tamamladık. İlk görüşmedem Ali Express hakkında görüşmüştük. 2 görüşme arası ali Express mağazamızı açtık, ilk satışımızı yaptık. Bu görüşme satış arttırma üzerineydi. Kesinlikle tavsiye ediyorum Konusunu çok hakim. Türkiyede Ali Express'te satış yapmayı bilen pek yok. Satış yapmak için yeni pazarlar arıyorsanız tavsiye ederim.
31 Mayıs 2020
E-ihracat konularında merak ettiğiniz her şeyi Tansu Hanım'a sorarak daha fazla bilgi alabilirsiniz. Kendisinin bu sistem ile ilgili ön yargılarımı kırmamda çok büyük katkıları vardır. Bu sistem için Experlize'a çok teşekkürler. Emeğinize sağlık.
26 Mayıs 2020
Tansu hanım ile Ali express'te satış üzerine konuştuk. Konuşmamızın hemen ardından bana Ali Express ile ilgili dökümanları iletti ve yardımcı oldu.
25 Mayıs 2020
E-ihracata giriş hakkında danışmanlık aldım. Oldukça başarılıydı, yeni bir pazara girerken sitenizde nelere dikkat etmelisiniz çok iyi insightlar veriyor
24 Mayıs 2020
Değerli bilgiler için teşekkür ederim
20 Mayıs 2020
Dijital pazarlamada destek aldım. Küçük bir markayız. Ancak çok iyi önerilerde bulundu. Özellikle instagram shop ve Facebook'un küçük işletmelere açtığı pazaryeri önerisi çok mantıklıydı. Teşekkürler Tansu hanım :)
17 Mayıs 2020
Markamız için google reklamları için destek aldım. Teşekkürler
15 Mayıs 2020
28 Aralık 2020