Gülsüm Çıracı

Gülsüm Çıracı

Kurucu ortak @IstanbulStartupAngels & @StartupFon// Bugüne kadar, 8.000 girişimciye eğitim/danışmanlık ve mentorluk verdim.

Gülsüm Çıracı

Girişimcilik üzerine oldukça geniş bir tecrübem bulunmaktadır. Dünya Bankası işbirliği ile Türkiye’de ilk girişimcilik projelerini Türkiye genelinde Kadın Girişimcilik, Genç Girişimcilik ve Yetişkin girişimciliği üzerine bir çok proje geliştirdim ve yönetimini üstlendim. Bugüne kadar, bu projelerde 8.000 girişimciye eğitim/danışmanlık ve mentorluk verdim.
Aynı zamanda , İstanbul merkezli teknoloji şirketlerini Anadolu’da değişik kuluçka merkezlerine yerleştirme projesi ile sosyal sorumluluk ödülü alırken sadece kadınlar için olan dört kuluçka merkezinin açılmasına da katkıda bulundum. 2007-2009 yılları arasında geliştirdiğim ve yönettiğim “Hayatımın Fikri” projesi genç girişimcilere tohum sermaye sağlayan, mentorluk ve iş geliştirme desteği Türkiye’nin ilk projesidir.
2014-2015'de Startupbootcamp İstanbul'un kurucu ortağı ve CEO'su olarak çalıştım. Halen İstanbul Startup Angels kurucu ortağı olarak devam etmekteyim. İstanbul Startup Angels ise 26 yatırımla en aktif melek yatırımcı ağlarındandır. 
2018 yılı başında ise Türkiye’nin ilk erken aşama yatırım platformu olan startupfon.com’u hayata geçirdim. Startupfon, Türkiye'nin ilk erken aşama yatırım platformu olarak faaliyet göstermektedir. 

BANA NELER SORABİLİRSİNİZ?

 • YATIRIM >
  • Yatırımımı nasıl projelere yapmalıyım?
  • Yapacağım yatırımın yurt dışında olması beni nasıl etkiler?
  • Startup yatırmlarında neye dikkat etmeliyim?
  • Portföy yönetimi nasıl yapılır? 
  • Yatırım planlaması nasıl yapılmalı?
 • GİRİŞİMCİLİK >
  • Projem için yatırım süreçlerini nasıl yönetmeliyim?
Görüşme öncesi sorularınızı sormak ve görüşme detayını konuşmak için ücretsiz mesajlaşabilirsiniz.
0 Kredi / MESAJ

Randevu Al

30 DK Telefon Görüşmesi

500
Süre 30 Dk.

Portföy Yönetimi Nasıl Yapılır?

60 dakikalık görüntülü görüşme ile portföy yönetimini nasıl yapacağınız, nelere dikkat etmeniz gerektiği, beklentiniz neler, kazancınız neler gibi tüm süreçleri planlıyor olacağız
900
Süre 60 Dk.