Başar Kaya

Başar Kaya

Uluslararası iş ve kaynak geliştirme danışmanı/Teknoloji tabanlı işiniz için sizlere gereken müşteri, network ve finansman süreçlerinize hız kazandırabilirim.

Başar Kaya

10 yılı aşkın süredir teknoloji şirketlerine ulusal ve uluslararası ölçekte iş ve kaynak geliştirme danışmanlığı veriyorum. Geçmişte hem Türkiye'de hem de yurtdışında çeşitli teknopark, danışmanlık şirketi ve kaynak geliştirme ofislerinde deneyim kazandım. Türkiye'de 5 yıl süreyle Sabancı Üniversitesi Inovent A.Ş ve Sabancı Üniversitesi SUCool Startup Company League bünyesinde erken aşama startup yatırımları süreçleri ile uluslararası iş geliştirme kampları ve global çapta hızlandırma programlarının yürütülmesi ve finansmanından sorumlu olarak görev yaptım. Ayrıca, 2.5 yılı aşkın süreyle Avrupa'nın en büyük enerji odaklı teknoloji yatırım şirketi olan Hollanda merkezli InnoEnergy'nin Türkiye yöneticiliğini yaptım ve 2 yıl süreyle de San Francisco merkezli dünyanın en iyi erken aşama girişimci yetiştirme programı Founder Institute'da ülke direktörü olarak görev aldım. Hali hazırda ise İngiltere merkezli MentalUp Educational Games şirketinin iş geliştirme direktörü olarak çalışıyorum ve MentalUp'ın tüm denizaşırı iş geliştirme, ortaklık ve partner yönetimi ile kaynak geliştirme süreçlerinden sorumluyum. Aynı zamanda Sabancı Üniversitesi Inovent A.Ş ve InnoEnergy Türkiye Ofisi bünyesinde de iş ve kaynak geliştirme danışmanı olarak süreçlerde yer almaktayım. Sabancı Üniversitesi, InnoEnergy, Founder Institute ve MentalUp gibi kurumlarda 10 yılı aşkın sürede edindiğim deneyim ve birikimler uyarınca sizlere danışmanlık sağlayabilirim. 

BANA NELER SORABİLİRSİNİZ?

 • İŞ GELİŞTİRME >
  • Globale açılmak için en düşük maliyetli ve en yüksek verimli yollar nelerdir?
 • YATIRIM BÜYÜME >
  • Şirketime yatırımcı nasıl bulurum?
  • Yatırım için gerekli kaynak ve strateji planlamasını nasıl yapmalıyım?
  • Yatırım sürecine nasıl hazırlanmalıyım?
  • Yatırımcı ilişkileri nasıl yönetilir?
Görüşme öncesi sorularınızı sormak ve görüşme detayını konuşmak için ücretsiz mesajlaşabilirsiniz.
0 Kredi / MESAJ

Randevu Al

15 DK Telefon Görüşmesi

250 250 Kredi
Süre 15 Dk.

İş Geliştirme Yolları

İş geliştirme planınızı nasıl hızlı ve etkili hale getirebilirsiniz, B2B iş geliştirme kurgusu nasıl yapılır, kurumsal marka işbirliklerinizi yaparkenki planlarınızı tasarlayacağımız 30 dakikalık görüntülü görüşme paketi
600 600 Kredi
Süre 30 Dk.