Meditasyon / Dilara Serçe

Githa Yoga 0/5
24.03.2021
Online
11:30
50
39 ₺ / 39 Kredi
Kod ile Giriş

Eğitmen Hakkında

Dilara Serçe, Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tekstil ve Moda Tasarım bölümünü bitirdi.  2012 yılında İda Orgonite markasını kurdu..2013 yılında Kundalini Yoga ve meditasyon çalışmaları ile başlayan spiritüel yolculugunda Jeff Oliver, Godfrey Devereux, Dylan Werner, Mey Elbi ve Zeynep Aksoy gibi farklı hocalar ve stillerle çalışma şansı yakaladı.  2017 yılında Mey Elbi ile Yoga Alliance Onaylı 200 Saatlik Temel Yoga Hocalık Eğitiminine başladı. 2018'de Zeynep Aksoy ile beraber Mindfulness temelli Vinyasa yoga, Omurga ve Arketip Asana, Yin yoga ve Fasya, Yoga felsefesi egitimlerini tamamladı.

Etkinlik İçeriği

Meditasyon; bir bireyin dikkat dağınıklığını, zihninin çalışma şeklini olumlu yönde geliştirir. Duygusal olarak sakin ve istikrarlı bir duruma ulaşmanızı sağlar. Dilara Serçe ile Ocak- Şubat ve Mart aylarında her çarşamba günü saat 18.30-19.00 arasında meditasyon yolculuğuna çıkacağız.

Meditasyonun Faydaları

Meditasyonun birçok faydası olduğunu bildiğini biliyoruz. Peki bu faydaların bilimsel olarak kanıtlandığını biliyor muydun?  Düzenli meditasyon sonucunda; stresin azalacağını, huzurlu olmayı kolaylaştıracağını, öğrenme ve karar sürecini hızlanacağını, ağrıların azalacağını, daha rahat uyuyacağını ve esneklik sağladığını göreceksin!

İlginizi Çekebilecek Diğer Etkinlikler