Yeni Normalde Zaman Yönetimi Eğitimi

Sanatografi 0/5
16.01.2021
Online
02:30
0
375 ₺ / 375 Kredi
Kod ile Giriş

Eğitim İzlencesi 

Zaman yönetimi aslında gerçek anlamda zamanın yönetilmesi değil, doğru tanım olarak bireylerin kendini en iyi şekilde belli bir zaman içinde doğru yönetebilmesidir. Çağımızda zaman yetersizliği, sınırlı sürede birçok işi yapılmasının zorunluluğu; stres ve kaygıyla beraber kalitesiz iş sonuçları ya da yarıda kalmış bir sürü konu olarak iş dünyasının temel sorunlarından biri haline gelmiştir. Hele ki yeni normalde, herkesin yöneticiliğini kendi kendine yapması zorunluluğu oluşmuş, evinden uzakta iş hayatını sürdüren çalışanların zaman yönetimi metotlarını öğrenmesi gerekliliği iyice artmıştır. 

İlk oturum:10.30-12.30

İkinci Oturum:14.00-16.00

Home-office için gün sonu meditasyonu: 16.30-18.00

Eğitim Akışı

Eğitim Öncesi: Ders Önü Anketleri (%5)

Eğitim Sırasında: Zaman Yönetimi Felsefesi ve Teknikleri (%95)

Eğitim Sonrası: İleri Okuma (%95+) 

 

Değer Önerileri:

Değişen iş dünyası, yalnızlaşan iş insanlar, ev ve ofisin iç içe geçmesiyle zaman yönetimi konusu git gide böyük bir önem kazandı. Bu eğitimimizde 5 zaman yönetimi tekniğini katılımcılarımızla paylaşırken, home office çalışma verimliliği arttırmak için de önerilerde bulunacağız. Yeni normalle zamanda kendi yöneticisi ve denetçisi olan kişiler için tasarladığımız yepyeni 2 metotla katılımcılar hem zamanlarını hem de kendilerini etkili bir şekilde yönetmenin çözümüne kavuşacaklar.

Bu Eğitime Kimler Katılmalı?

Gün içinde iş yükleri fazla ve çok çeşitli, yüksek motivasyon odaklı olan çalışanlara yönelik tasarlanmıştır. Home office çalışma sürecinde gün içi verimliliği arttırmak, bir sonraki güne hazır olmak için zaman ve özyönetim anlamında yeni araçlar öğrenmek isteyen katılımcılara önerilmektedir.

Bu Eğitime Neden Katılınmalı?

Bu eğitimimizde katılımcılar zaman yönetimi konusunda sadece günlerini doğru yönetme anlamında değil, haftalarını ve aylarını doğru planlama ve organize etme konusunda birçok metot öğrenecekler. Yeni normalin gerçeklerine göre tasarlanan atölyemizde, katılımcılarımızın ev ve evlerindeki ofis düzenleri için pratik öneriler sunarak; kendilerine daha keyifli ve verimli bir çalışma alanı yaratmaları için yardımcı olacağız.

Etkinlikten Edinilecek Kazanımlar

Birden fazla zaman yönetimi tekniği sunulacak eğitimimizde katılımcılar öğrendikleri tekniklerden en uygununu projelerine göre seçme şansına sahip olacaklar. Planlamanın her teknik de ilk adımımız olacağı yöntemlerimizde, katılımcılar derslerimizin akabinin de daha programlı çalışmaları sayesinde stres ve kaygıdan uzak kalarak evlerinde daha keyifli bir ortamı oluşturmanın yollarını keşfedecekler. Ünlü iş insanlarının çalışma ritüellerine de yer vereceğimiz atölyemizde iş dünyasıyla ilgili yeni bakış açıları kazanarak profesyonel hayatları için genel kültürlerini de geliştirmiş olacaktır. 

Bu Eğitimde Cevaplanacak Bazı Sorular:

Dünyanın en önde gelen CEO'larının zaman yönetimi konusunda önerileri neler?

Home office çalışma sisteminde zaman kazanmak için istasyon yöntemi nedir?

Planlama dersleri için MBA programlarında giren Homeros'un ünlü destanı bize neler öneriyor?

İlk defa duyacağınız: "Trafik Lambası" ve "Bremen Mızıkaçıları" zaman yönetimi metotlarımız nasıl çalışıyor?

Antik Japon tekniği gibi zaman kullanım verimliliğinizi arttıracak 5 farklı metot neler tavsiye ediyor?

Zaman yönetimi için hangi dijital programlar bilgisayar ve akıllı telefonlar üzerinden kullanılmalı?

Mindfulness öğretisi home ofis çalışanlarına nasıl destek sağlayabilir?

Zaman yönetimi için psikolojik ve hormonal hangi bilgiler işinize yarayabilir?

İlginizi Çekebilecek Diğer Etkinlikler